NHL: Tatar si otvoril účet v New Jersey a jeho tím deklasoval Rangers, prsty vo víťaznom góle Tampy mal Čajkovič

NEW YORK - Slovenský útočník Tomáš Tatar si v príprave hokejovej NHL pripísal gól a asistenciu. Dvoma bodmi pomohol New Jersey Devils k triumfu nad New Yorkom Rangers 7:1. V 27. minúte zvýšil na 4:1 a v tretej tretine asistoval pri piatom góle domácich. V bránke hostí chytal od 32. minúty Slovák Adam Húska, ktorý inkasoval tri góly zo štrnástich striel.
Zdroj: 32776

Asistenciu si pripísal Maxim Čajkovič v drese Tampy Bay Lightning. Dvojnásobný obhajca Stanleyho pohára zvíťazil na vlastnom ľade nad Carolinou Hurricanes 8:5 a 20-ročný útočník sa v 52. minúte podieľal na víťaznom góle.

Niekomu ležíme v žalúdku, no vrátime sa silnejší, odkazuje Slovan. Trenčín považuje kauzu za skončenú

Seattle - Edmonton 2:1pp

Vsetín získal výraznú posilu do zadných radov: K trénerovi Stantienovi zamieril slovenský majster