Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vsetín získal výraznú posilu do zadných radov: K trénerovi Stantienovi zamieril slovenský majster

VSETÍN - Novou posilou českého prvoligového mužstva VHK ROBE Vsetín sa stal lotyšský obranca Aleksandrs Jerofejevs. Klub o tom informuje na oficiálnej stránke.
P kpybô xôbg ôxg,ônxn x.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

37-ročný skúsený hokejista z Rigy po skončení v KHL sa presunul do tímu Olimp, ktorý účinkuje v lotyšskej lige. "Vzhľadom k celkom početnej maródke v obrane, riešime prípadné posilnenie. V Česku veľa hráčov niet, preto sme využili možnosť získať Jerofejevsa z Lotyšska. V tejto chvíli sme sa dohodli, že s nami ostane do prvej reprezentačnej prestávky.

Prečítajte si aj

Jamie Milam Nitraa.Obranca Jamie Milam sa vracia k hokeju

Je tu aj opcia s možnosťou predĺženia spolupráce do konca aktuálnej sezóny. Veríme, že nás Aleksandrs posilní svojimi skúsenosťami, štýlom hry a bude platným hráčom," vysvetlil angažovanie bývalého reprezentanta Lotyšska pre oficiálny web klubu riaditeľ Daniel Tobola. Aleksandrs Jerofejevs dve sezóny strávil aj v Tipos extralige. V ročníku 2006/07 pôsobil v Poprade o päť rokov neskôr v bratislavskom Slovane. S "belasými" získal titul majstra Slovenska.

Prečítajte si aj

Fkda ôfk awô kôyd ôbyxgbynx.Niekomu ležíme v žalúdku, no vrátime sa silnejší, odkazuje Slovan. Trenčín považuje kauzu za skončenú
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc-vsetin.cz

Diskusia

Podobné články