Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HK Poprad opúšťajú dvaja útočníci

POPRAD - Z klubu Tipos extraligy HK Poprad odchádzajú útočníci Michal Králik a Patrik Lušňák. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
MetaTitle: SR hokej SuperCup TL Poprad Košice POX.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Zverencov trénera Petra Mikulu čaká v utorok večer prvý semifinálový zápas Tipsport Kaufland Cup v Michalovciach. Do zostavy kamzíkov sa po pauze vracia český obranca Petr Ulrych. Klub však zaznamenal aj dva odchody.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR hokej TEL 4. kolo Slovan metaTitle: SR hokej TEL 4. kolo Slovan Bratislava Detva BAXBratislava Detva BAX.Do Detvy prichádza štvrtý hráč zo zámoria, posledný rok strávil v Dánsku

"Pred dnešným duelom došlo k pohybu v hráčskom kádri. Po vzájomnej dohode končia svoje pôsobenie v HK Poprad útočníci Patrik Lušňák a Michal Králik. Ďakujeme im za odvedené služby a želáme všetko len to najlepšie v ďalšej kariére," uviedli východniari na svojom webe.

Prečítajte si aj

Brendan Shanahan ako člen Siene slávy.Radšej veľký gól ako odchod mladíka na nosidlách, hovorí niekdajšia legenda NHL

Patrik Lušňák je odchovancom skalického hokeja. V slovenskej extralige nastupoval za Skalicu, Piešťany, Zvolen, Košice a Nitru. V KHL si obliekal dres HC Slovan Bratislava. Bieloruskú ligu si vyskúšal vo farbách Yunosti Minsk. V rokoch 2015 a 2016 reprezentoval Slovensko na MS v Česku a Rusku.

Pozrite si aj

MetaTitle: SR hokej SuperCup TL Poprad Košice POX.VIDEO Súboj kamzíkov na ľade

21-ročný Michal Králik štartoval za Poprad v extralige v minulej sezóne. Odohral 24 zápasov s bilanciou (1+2). Túto sezónu si nepripísal ani jeden štart pod Tatrami. Vlani odohral dve stretnutia za prvoligovú Spišskú Novú Ves a získal bod za asistenciu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články