Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Višňovského trápi chrbát

Slovenský hokejový obranca Ľubomír Višňovský má problémy s chrbtom, pre ktoré nedokončil ani pondelkový ranný tréning v jeho zámorskom tíme New York Islanders.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Skúsený zadák dostal podľa denníka Newsday kŕče a z ľadu mu museli pomôcť tréneri. Predstavitelia newyorského klubu informovali, že budú jeho zdravotný stav každý deň monitorovať. Podľa redaktora Arta Staplea z Newsday odchádzal Višňovský z ľadu napriek kŕčom vysmiaty a nevyzeral byť situáciou znepokojený, zrejme však vynechá zvyšné prípravné zápasy "ostrovanov" pred nadchádzajúcou sezónou NHL.

Pokiaľ by Višňovský nemohol nastúpiť v úvode sezóny, bola by to pre Islanders citeľná strata. Tréner Jack Capuano sa ešte pred pár dňami veľmi pochvalne vyjadroval na adresu veterána so skúsenosťami z trinástich sezón NHL. "Ľubo je líder, ostrieľaný harcovník, ktorý vie podržať puk a upokojiť hru. Ak je na ľade, máme väčšinou puk vo svojej moci. Obranná dvojička Hickey - Višňovský hrala dosiaľ výborne. Dúfam, že mu zdravie vydrží," povedal Capuano ešte pred pondelkovým tréningom.

Višňovský, ktorý 11. augusta oslávil svoje 38. narodeniny, odohral v minulej sezóne pre otras mozgu a s ním spojené symptómy v profilige iba 24 zápasov. V nich si pripísal tri góly a 11 asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články