Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vo Švajčiarsku sa hrať nebude: Kvôli koronavírusu odložili všetky ďalšie zápasy

BERN - V oboch najvyšších švajčiarskych hokejových ligách sa hrať v najbližšom období nebude.
MetaTitle: ČR Třinec Hokej MS20 Štvrťfinále.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Riaditeľ najvyššej súťaže NLA Denis Vaucher informoval, že minimálne do 15. marca sa neodohrá žiadny zápas v NLA ani v NLB. To samozrejme znamená, že sa posúvajú termíny začiatku play-off v najvyššej lige a taktiež štart semifinálových sérií v druhej najvyššej súťaži.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Hokej TL 33.kolo Poprad Košice POX.Chýba mu pohoda, hokejový rozum však funguje, hovorí o Réwayovi tréner Mikula

V súťažiach do 17 a 20 rokov sa budú hrať zápasy bez divákov a tiež asi nie všetky. Každý jeden musí odobriť hokejová federácia. Ak sa zákaz nepredĺži, tak play-off série v NLA začnú 17. marca a budú sa hrať na 4 víťazné stretnutia. Ďalšie ligové zhromaždenie bude 13. marca.

Dovtedy ostáva stav takýto a len na ňom sa určia potrebné kroky podľa vývoja koronavírusu v krajine. Uplynulé dve kolá sa hrali bez divákov.

Vo Švajčiarsku stúpol počet osôb nakazených novým koronavírusom na pätnásť a tamojšia vláda v piatok zakázala všetky verejné aj súkromné podujatia s viac než 1000 účastníkmi.

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HK Dukla Ingema Michalovce - HC 05 iClinic Banská Bystrica.Cemana zamrzela reakcia fanúšikov, Bartánusova kuriozita nebola úmyselná
Zdieľajte:
Zdroj informácií: swisshockeynews.ch

Diskusia

Podobné články