Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V Slovane to bola katastrofa pod jedným človekom, spomína agent, ku ktorému patrí Draisaitl či Krejčí

BRATISLAVA - HC Slovan Bratislava úspešne pôsobí v domácej Tipsport lige, do ktorej sa vrátil po siedmich rokoch.
Basaraba kytnar carson.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bývalí hráči Slovana v nedobrom spomínajú na manažéra Oldřicha Štefla. K ním sa pridal aj hráčsky agent Jiří Hamal, ku ktorému patria hviezdy Draisaitl či Dávid Krejčí. Hamal sa vrátil do minulosti a poukázal na nekalé praktiky niekdajšieho funkcionára, ktorý dostal do krachu aj český Vsetín.

Prečítajte si aj

Slováci prehrali aj druhý prípravný zápas.Kedy dostane pozvánku do národného tímu? Čas neznámy

„Bol to cirkus a katastrofa. V Česku boli kluby ako Vsetín, ktorý bol tiež spojený s Oldřichom Šteflom. Na Slovane to bolo veľmi zlé s platobnou schopnosťou a komunikáciou a takisto inými vecami, čo som cítil už vo VIP priestoroch, kde chodila len skupina vyvolených okolo pána Štefla. Ten mal aj k sebe spriaznených agentov. Hráčom len sľuboval, bola to špinavá práca," hovorí Hamal.

Prečítajte si aj

Samuel Mlynarovič strelil Popradu jeden gól.Hrnka krvácal a nedohral, Mlynarovič smútil, Southorn vystrájal

Už keď sa zdalo, že bude Štefl jednou nohou zo Slovana preč, prišlo šokujúce rozhodnutie. Vedenie klubu ho podržalo a pre zmenu sa musel baliť Patrik Ziman, ktorého si chválili hokejisti. „Majitelia sú zodpovední, ale sú tam ľudia, ktorí majú výkonnú moc. Pána Širokého poznám veľmi dlho a vždy som ho bral ako človeka, ktorý si v hokeji plní záväzky. Nepoznám však situáciu zvnútra, preto to nemôžem hodnotiť. Nie je však náhoda, že ako Vsetín v Česku dopadol na Slovensku Slovan pod vedením rovnakého manažéra,” otvorene dodal Jiří Hamal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.sk

Diskusia

Podobné články