VIDEO Jaroslav Halák nepotešil spoluhráčov: Škoda, že brankár nemá nikoho za sebou

Boston na domácom ľade hostil Nashville. Znovu sa mu nedarilo, keď súperovi podľahol 3:4 po predĺžení. V jednom okamihu k tomu prispel aj 34-ročný gólman.
Prečítajte si aj
VIDEO Nový rekord NHL? Týka sa to Martina MarinčinaV 49. minúte opúšťal bránku s cieľom rozohrať odrazený puk. Oproti nemu korčuľoval švajčiarsky obranca a kapitán Predátorov Roman Josi. 29-ročný zadák prekabátil Haláka a pohodlne zasúval puk do prázdnej brány. Bol to gól na 2:3 z pohľadu Bostonu.
Prečítajte si aj
Kamzík prepichol orla: Tomáš Zigo dáva klobúk dole pred ľuďmi v Poprade a štadiónom„Dostal som sa k puku prvý. Bola to len jedna z tých akcií, pri ktorých sa puk odrazí opačným smerom, no a on bol schopný streliť gól. Stane sa to každému. Škoda, že už za brankárom nikto nestojí, aby napravil chybu, ktorú urobí,“ uviedol Jaroslav Halák.
Autor: Ivan Harčár
Zdroj informácií: slovaknhl.sk