VIDEO Jaroslav Halák nepotešil spoluhráčov: Škoda, že brankár nemá nikoho za sebou

BOSTON - Patrí medzi hlavné postavy bostonských medveďov, no občas sa nevyhne zaváhaniam. Slovenský brankár Jaroslav Halák jedno z nich predviedol v noci zo soboty na nedeľu.
Zdroj: 33103

Boston na domácom ľade hostil Nashville. Znovu sa mu nedarilo, keď súperovi podľahol 3:4 po predĺžení. V jednom okamihu k tomu prispel aj 34-ročný gólman.

VIDEO Nový rekord NHL? Týka sa to Martina Marinčina

V 49. minúte opúšťal bránku s cieľom rozohrať odrazený puk. Oproti nemu korčuľoval švajčiarsky obranca a kapitán Predátorov Roman Josi. 29-ročný zadák prekabátil Haláka a pohodlne zasúval puk do prázdnej brány. Bol to gól na 2:3 z pohľadu Bostonu.

Kamzík prepichol orla: Tomáš Zigo dáva klobúk dole pred ľuďmi v Poprade a štadiónom

„Dostal som sa k puku prvý. Bola to len jedna z tých akcií, pri ktorých sa puk odrazí opačným smerom, no a on bol schopný streliť gól. Stane sa to každému. Škoda, že už za brankárom nikto nestojí, aby napravil chybu, ktorú urobí,“ uviedol Jaroslav Halák.

Zdroj informácií: slovaknhl.sk