Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Prestupová bomba: Žiar nad Hronom získal ďalšieho majstra sveta!

ŽIAR NAD HRONOM - Dlho očakávaný prestup je na svete. Žiarskych indiánov posilní hokejový majster sveta, reprezentant a hráč s obrovskými skúsenosťami, Marek Uram.
Marek Uram v drese Liptovského Mikuláša.
Zdroj: hc07detva.net
Zdieľajte:

O jeho príchode sa šuškalo už dlho, ale vedenie žiarskeho klubu, spolu s primátorom mesta Petrom Antalom nakoniec dokázali pritiahnuť do Žiaru nad Hronom tohto excelentného útočníka, ktorý ešte vlani korčuľoval po extraligových štadiónoch.

Prečítajte si aj

Hrew rewe ruurhehi.Čistky na Liptove: Klub opúšťajú dvaja legionári, tréner Tomko má dovolenku

„Zlatý chlapec“ a dvojnásobný majster Slovenska s číslom 79 má na hráčskom konte viac ako 600 zápasov v slovenskej a viac ako 300 v českej extralige. Bol veľkou hviezdou Slovana Bratislava, s ktorým získal dva majstrovské tituly a viackrát sa dostal do výberu najväčších hviezd na Slovensku, aj v Česku. Posledných šesť sezón strávil v Liptovskom Mikuláši.

V uplynulej sezóne odohral dlhovlasý útočník v najvyššej súťaži 45 zápasov, v ktorých získal 27 kanadských bodov. V Žiari sa predstavil počas otváracieho zápasu na novom zimnom štadióne, v zlatej formácii s Petrom Pucherom a Jozefom Stümpelom.

Prečítajte si aj

Michal Krištof hokej.Rybár a Krištof v eufórii, ich klub ťahá fantastickú sériu bez inkasovaného gólu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: promosport.sk

Diskusia

Podobné články