Rybár a Krištof v eufórii, ich klub ťahá fantastickú sériu bez inkasovaného gólu

OULU - V sobotu večer porazili hokejisti Kärpatu Oulu 2:0 SaiPu. Jednou asistenciou k tomu prispel aj Michal Krištof.
Zdroj: 20402

Pre Kärpät to ale znamenalo nielen tretí víťazný zápas po sebe, avšak aj tretí duel s čistým kontom v rade. Tím z Oulu totiž vo štvrtok zdolal 3:0 Assät a ešte skôr porazil 5:0 Ilves. V bránke Kärpätu bol však iba raz Patrik Rybár, ostatné dve stretnutia odchytal Justus Annunen.

Jágr režíroval skvelý obrat Kladna proti neporazenému tímu, chýbali však dve slovenské hviezdy

Kärpät nedostal gól už celkovo 194 minút a 21 sekúnd. Naposledy sa proti tomuto mužstvu trafil ešte Sami Moilanen, mladý útočník Tappary Tampere pri výhre 3:2. Práve Tappara je zatiaľ lídrom Liigy, zatiaľ stratila len bod za výhru po predĺžení. Kärpät je druhý.