Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

V Poprade nebude pokračovať skúsený obranca: Ako vyzerá zoznam odchodov?

POPRAD - Súčasťou Popradu počas sezóny 2019/20 nebude slovenský obranca Marcel Petran.
Petran vosvrda Košice Poprad.
Zdroj: Ivan Harčár
Zdieľajte:

Oznámil to riaditeľ podtatranského klubu Ľudovít Jurínyi: "S hráčmi ako Marcel Petran, Rado Macík, Rado Heizer, Jindro Abdul či Alex Miner nie sme v kontakte a nepočítame nimi do ďalšej sezóny. Za odvedenú prácu pre HK Poprad im však ďakujem a prajem im ešte veľa úspechov. S niektorými z týchto hráčov sme jednali, s niektorými sme vedeli, že nebudeme pokračovať v spolupráci, s niektorými sme jednali a nedohodli sme sa," povedal pre klubový web.

Prečítajte si aj

Martin Chromiak Martin Chromiak.Veľký talent trenčianskeho hokeja ostáva doma, ako dvojka draftu odmietol zámorie

Zo spomínaných mien bolo už dlhšie jasné, že Radoslav Macík bude nastupovať za MHK 32 Liptovský Mikuláš, Radomír Heizer posilnil Nice, kde formou hosťovania zamierili aj mladíci Rastislav Václav a Boris Brincko. Natrvalo sa do tohto klubu vybral Patrik Nechvátal.

Jindřich Abdul pre hokejovysvet.sk niekoľko dní dozadu potvrdil, že v Poprade pokračovať nebude. Stále si však nenašiel nový klub. Martin Belluš je už dlhšie hráčom Košíc, Keni Karalahti sa vrátil do Fínska a Alex Barron bude nastupovať za Michalovce. Hrať v Poprade podľa všetkého nebudú ani Kanaďania Justin Buzzeo a Kevin Miller.

Prečítajte si aj

Riaditeľ Popradu oponuje námietke Nitry.Popradskí hráči znížili nároky, do mužstva ešte pribudne mladý Kanaďan: Jasná je najbližšia budúcnosť Bondru
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hkpoprad.sk

Diskusia

Podobné články