Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Liška má najnižšiu hodnotu kontraktu v KHL, pred fanúšikmi si ho zastal riaditeľ klubu

ČEREPOVEC - Slovenský útočník Adam Liška bude druhú sezónu po sebe nastupovať v KHL. Po Slovane Bratislava si vyskúša, aké je to hrať za Severstaľ Čerepovec.
Adam Liska Slovensko.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Riaditeľ klubu Michail Choroškov hovorí, že účastník seniorských MS 2019 bude legionár s pravdepodobne najnižším platom v celej súťaži: "Je možné, že hodnota Liškovej zmluvy bude najnižšia spomedzi všetkých legionárov v ruských kluboch KHL," povedal pre championat.com.

Prečítajte si aj

Andrej Meszaros TASR.Slovan by neodmietol, Radivojevič mu nevolal: Meszároš nechce ísť ďaleko

19-ročný Bratislavčan bude s českým obrancom Liborom Šulákom jediným legionárom v Čerepovci: "Nemá pre nás cenu, aby sme zbytočne investovali do viacerých legionárov len na vyplnenie kvóty. Radšej dáme šancu mladým Rusom," tvrdí Choroškov.

Pre fanúšikov Severstaľu je náš útočník veľkou neznámou: "Pozeráte sa len na štatistiky. Nie sú to najlepšie čísla, ale na hráča v jeho veku ani zlé. Hral na MS, dal dva góly Kanade. Je v ňom veľký potenciál. S hodnotením tohto prestupu by som počkal," doplnil riaditeľ ruského klubu.

Prečítajte si aj

Na snímke Martin Réway pred prvým stretnutím v drese Slovana.Réway si môže vyberať: Ponuky má z Tipsport ligy, Česka aj Škandinávie
Zdieľajte:
Zdroje informácií: eliteprospects.com, championat.com

Diskusia

Podobné články