Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Dukla už nepočíta s "domácim" žolíkom, končí aj opora s extraligovými skúsenosťami

MICHALOVCE - Po historickom postupe Michaloviec do Tipsport ligy, muselo prísť pochopiteľne k rošádam v kádri.
Kvarteto hráčov Dukly počas autogramiády.
Zdroj: Ivan Harčár
Zdieľajte:

Trinásť príchodov a jedenásť odchodov. Takáto je letná bilancia v Michalovciach. Mužstvo bolo potrebné pripraviť na premiérové účinkovanie v najvyššej súťaži. Na listine odchádzajúcich sa objavil aj domáci odchovanec Tomáš Banovský.

Prečítajte si aj

Robin Lehner bojoval so závislosťou na alkohol.VIDEO Vynárajú sa špekulácie ohľadom konca Lehnera v NY Islanders: Aká je presná príčina?

27-ročný útočník v minulej "zlatej" sezóne bol často odsúvaný do poslednej formácie a niekedy sa mu neušlo miesto v základnej zostave. V rozhodujúcom finálovom zápolení s Martinom nasmeroval Duklu za druhým titulom v prvej lige. Po zápase sa vyslovil, že on bol len domácim žolíkom, aby rozhodoval zápasy. Dnes je jasné, že už nebude súčasťou "líšok" v Tipsport lige. Odštartoval letnú prípravu, počas ktorej sa zranil a následne oznámil klubu, že končí.

Prečítajte si aj

Marián Troliga tragicky zahynul v júli 2018.VIDEO Uplynul rok od smrti bývalého prešovského hokejového funkcionára

Ďalším hráčom, ktorý odchádza z Michaloviec, je skúsený 33-ročný útočník Erik Piatak. Najprv prikývol na ponuku aj do extraligového ročníka, ale nakoniec bude pôsobiť v Maďarsku. Podpísal kontrakt s Debrecinom. Piatak posilnil Michalovce v priebehu roka 2017. Dokopy odohral 116 zápasov s bilanciou (25+88).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články