Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Andrisík chce v Nových Zámkoch hrať čo najviac a ukázať sa, dáva si menšie ciele

NOVÉ ZÁMKY - Banská Bystrica, Detva, Zvolen a teraz Nové Zámky. To je výpočet klubov 22-ročného útočníka Martina Andrisíka, ktorých súčasťou bol alebo bude v Tipsport lige. Jeho presun na juh Slovenska prišiel po jednej sezóne v HKM. Viac prezradil v rozhovore pre hokejovysvet.sk.
Na snímke vľavo Martin Rýgl (Nitra) a Martin Andrisík (Banská Bystrica) v zápase 28. kola hokejovej Tipsport extraligy H
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Ako prebiehali rokovania s Novými Zámkami?

"Rokovania prebiehali úplne normálne. Nejako mesiac a pol po sezóne mi povedal agent, že Zvolen so mnou už nepočíta, ale že záujem prejavili Nové Zámky. Vedeli aj o mojej operácii ramena, takže som súhlasil."

Prečo si sa rozhodol práve pre Nové Zámky?

"Pre Nové Zámky som sa rozhodol pre to, aby som mohol dostať trochu viac príležitostí. Samozrejme to bude ťažké, keďže ma čaká nové prostredie a všetko okolo toho, ale budem sa snažiť, aby mi tréneri verili."

Prečítajte si aj

Jano Sýkora Košice.Keď budem hrať dobre, tak ma ľudia budú mať radi, smeje sa Sýkora. Slovan by detviansky štadión vypredal

Mal si aj iné ponuky?

"Riešil som hlavne problémy s ramenom a operáciu, takže to bolo všetko narýchlo. Ani som veľmi neriešil, či som mal aj iné ponuky."

Nelákalo ťa zahraničie?

"Zahraničie podľa mňa láka každého, ale tým pádom, že som mal len krátku letnú prípravu a následne operáciu, tak sa nad tým rozmýšľať nedalo."

Ako by si zhodnotil z osobného hľadiska sezónu vo Zvolene?

"Určite mala pozitíva aj negatíva. Samozrejme, som rád za príležitosť, ktorú som vo Zvolene dostal."

Čo očakávaš v novej sezóne v Nových Zámkoch?

"Nejaké veľké očakávania nemám. Budem si dávať skôr nejaké menšie ciele a uvidím. Rád by som ale dostal príležitosť ukázať sa."

Rozprával si sa už s trénerom, aké má od teba očakávania?

"Nie, ešte som sa s ním nerozprával. Možno sa budem v najbližšej dobe."

Prichádzaš do nového prostredia, alebo niekoho v Zámkoch poznáš?

"Najlepšie poznám Samuela Haina a Andreja Hatalu, s ktorými som bol v reprezentácii a aj na MSJ v Kanade."

Prečítajte si aj

Dominik Sojka Banská Bystrica.TOP 8 hráčov narodených v tomto tisícročí, ktorí by mohli zaujať v novej sezóne Tipsport ligy
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Matej Kubove

Diskusia

Podobné články