Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Betker chce so Zvolenom získať titul, pred skvelými fanúšikmi Detvy si užíval každý zápas

ZVOLEN - Kanadský obranca Ben Betker po sezóne v HC 07 Detva ostáva na Slovensku, pretože posilnil konkurenčný HKM Zvolen, s ktorým pomýšľa na titul.
Ben Betker Detva sssss.
Zdroj: HC 07 Detva
Zdieľajte:

24-ročná draftová voľba Edmontonu Oilers z roku 2013 získala pod Poľanou deväť kanadských bodov za tri góly a šesť asistencií, avšak jeho fyzické parametre, hra telom, cit pre prihrávku či predvídanie situácií neostali nepovšimnuté. Vo svojej druhej európskej štácii sa preto pokúsi zabojovať o titul.

Prečítajte si aj

Róbert Lantoši HK Nitra.Lantoši má namierené do švédskej SHL: Pôjde po vzore Hudáčkovcov?

"Zvolen je pre mňa skvelé miesto na pokračovanie kariéry. Som nadšený, že ma čaká takáto nová a skvelá skúsenosť. Je to pre mňa ďalší krok v mojej kariére. Verím, že správny. Myslím si, že tento tím bude mať šancu vyhrať titul," povedal rodák z Cranbrooku v Britskej Kolumbii pre hokejovysvet.sk.

Zmena prostredia nebude veľká, pretože Detva je od Zvolena vzdialená možno desať minút jazdy autom po diaľnici a potom ešte chvíľku po ceste prvej triedy: "Pôsobenie na Slovensku som si nesmierne užíval. Fanúšikovia Detvy boli veľmi milí a prijali ma do klubu, takže hrať pred nimi bola zakaždým zábava," vraví Ben Betker.

Prečítajte si aj

Banska Bystrica prezident.FOTO Posledné fanfáry pre Kisku, hokejisti Banskej Bystrice ho pobavili
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk/Matej Kubove

Diskusia

Podobné články