Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Trenčín vyhral na ľade Popradu, do finále vstúpil úspešnejšie

NITRA - Hokejisti Dukly Trenčín vyhrali prvý zápas finálovej série play-off Extraligy juniorov na ľade HK Poprad tesne 5:4.
Hkdukla juniori Luhový.
Zdroj: facebook.com/hkdukla - Vladimír Koláček
Zdieľajte:

Hostia viedli v prvej tretine o dva góly a aj keď Poprad otočil na 3:2, tak úradovať začal Martin Chromiak a svojim hattrickom poslal znova do vedenia Trenčín, čo zároveň bolo aj rozhodujúce. Dva góly Lukáša Olejníka v samom závere skóre len znížili.

Prečítajte si aj

MetaTitle: SR Zvolen hokej TL semifinále 1. zápas Nitra BBX Blackwater.Nemal ani hrať, no hattrickom rozhodol: Výborne sme sa pripravili a nerobili sme chyby, konštatuje Blackwater

V súboji o tretie miesto porazil HC ´05 Banská Bystrica na domácom ľade MMHK Nitra pomerne jednoznačne 3:0. Keďže táto séria sa hrá len na dva víťazné stretnutia, tak "barani" majú mečbal. Nasledujúce dve stretnutia sa hrajú v Nitre.

HK Poprad - Dukla Trenčín 4:5 (1:2, 1:1, 2:2)

Góly: 14. Martančík (R. Svitana, L. Olejník), 31. Romaňák (Králik), 59. L. Olejník (R. Svitana), 60. L. Olejník (R. Svitana, Martančík) - 11. Jakubec (Luhový), 11. Komloš (Škvarka), 39. Chromiak (Martiška, J. Haščák), 44. Chromiak (Martiška, J. Haščák), 51. Chromiak (J. Haščák, Pelech)

Prečítajte si aj

MetaHeadline: HK Poprad - HC Košice.V Košiciach nastáva reorganizácia, kľúčový bude športový manažér

HC ´05 Banská Bystrica - MMHK Nitra 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Góly: 7. Suľovský (Slameň), 30. Bodnár (Sarvaš, Zubák), 31. Švarc (Majerík, Chamula)

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeyslovakia.sk

Diskusia

Podobné články