Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

VIDEO Ďalšie čistky v Nemecku si odnieslo desať tučniakov

FISCHTOWN - Nemecký klub Fischtown Pinguins, ktorý v tejto sezóne nepostúpil z predkola do riadneho play-off, nepočíta s desiatimi hráčmi.
Korcule hokejka puk ilustracia.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

V tíme skončili brankári Jaroslav Hübl a Mark Arnsperger, obrancovia Chris Rumble, Kevin Lavallée i Nicholas B. Jensen a útočníci Tobias Kircher, Christoph Körner, Mike Hoeffel, Rylan Schwartz a Chad Nehring.

Prečítajte si aj

MetaDescription: Na snímke tréner Detvy Josef Turek počas prvého zápasu štvrťfinále play-off Tipsport ligy v hokeji HC'0Detvania napriek vypadnutiu nesmútili, uvedomujú si dosiahnutý úspech

Kariéru ešte podľa všetkého ukončí Kanaďan Curtis Gedig. V sezóne 2019/20 bude ale vo Fischtowne nastupovať americký obranca Patch Albert, ktorý prišiel z konkurenčného tímu Eispiraten Crimmitschau. Zmluvne je zaviazaných už šestnásť hráčov, z toho len Albert je novou posilou.

Zvyšok tvoria hráči, ktorí za "tučniakov" nastupovali aj v aktuálnej sezóne. Z najzaujímavejších mien to sú Čech Tomáš Pöpperle, Kanaďania Maxime Fortunus, Mike Moore či Alex Friesen alebo Slovinec Jan Urbas.

Prečítajte si aj

Stephon Williams Banska Bystrica.Štyri čisté kontá ako svetový unikát si nepamätá nik, Ceman vyzdvihol Češíkovu formáciu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: eliteprospects.com

Diskusia

Podobné články