Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Štyri hodiny do konca prestupového obdobia: Aké zmeny sa ešte dajú čakať?

BRATISLAVA - Do konca prestupového obdobia v Tipsport lige ostávajú už len štyri hodiny. Čo sa dá ešte očakávať?
Nástup Zvolenčanov pred zápasom v Košiciach.
Zdroj: IH
Zdieľajte:

Najdôležitejšou otázkou naďalej ostáva, ako dopadne situácia okolo Krisa Versteega a či sa jeho prestup stihne "upiecť" do polnoci. Situáciu stále brzdia pravidlá IIHF. Všetko podstatné nájdete v priloženom článku.

Prečítajte si aj

Rewrzgew ruew rziew re.Oficiálne stanovisko HK Nitra ku Krisovi Versteegovi

Naďalej čakáme aj na HKM Zvolen, ktorý avizoval, že chce získať centra. Hovorí sa o Blairovi Jonesovi, v hre sú aj ďalšie mená: "Do poslednej chvíle sa niečo deje, ale v tomto momente neviem potvrdiť, či niekto naozaj príde, alebo nie. Zatiaľ je to nejasná odpoveď, ale na posilnení pracujeme. Budeme to riešiť do noci a uvidíme, či niekto príde, alebo nie," povedal nám ešte doobeda športový manažér HKM Zvolen Vlastimil Plavucha.

DVTK Jegesmedvék Miškolc rokuje so zámorským útočníkom. Športový manažér HK Dukla Trenčín Eduard Hartman zas pre hokejovysvet.sk prezradil, že na pílu už netlačí: "Máme niečo rozrobené, ale nejako extra na to netlačíme. Ak bude, tak bude. Ak nebude, tak nebude. Bavíme sa o útočníkovi aj obrancovi."

Prečítajte si aj

Faille Asselin Selleck Marshall.Banskú Bystricu posilnil kanadský obranca so skúsenosťami z najlepších európskych líg

Športový manažér MHC Nové Zámky Imre Valášek taktiež pracuje na posilnení, no všetko ostáva otvorené: "Ani áno, ani nie. Máme ešte niekoľko hodín. Pracujeme na veciach a uvidíme, či sa niečo podarí. Všetko ostáva otvorené," povedal pre hokejovysvet.sk.

Tréner MHK 32 Liptovský Mikuláš Anton Tomko by vo svojom kádri rád videl obrancu: "Pracujeme na tom, ale teraz nemôžem povedať nič, pretože stále čakáme, ako sa to vyvinie. Do poslednej chvíle hľadáme obrancu, pretože Martin Ľendák nám odišiel do Košíc. Trénoval s nami Richard Stehlík, ktorý však povedal, že sa necíti dobre, takže je pri fyzioterapeutovi," prezradil nám Tomko.

Prečítajte si aj

Košický kapitán Ladislav Nagy.VIDEO Zlé správy pre Košice aj Nagya: Kapitán si nezahrá dosť dlho!

HK Poprad, HC 07 Detva, MAC Budapešť a MsHK Žilina už nezháňajú žiadne posily.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: hokejovysvet.sk

Diskusia

Podobné články