Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Oficiálne stanovisko HK Nitra ku Krisovi Versteegovi

NITRA - HK Nitra zverejnil oficiálne stanovisku ku Krisovi Versteegovi.
Rewrzgew ruew rziew re.
Zdroj: ehteamsports.wordpress.com
Zdieľajte:

"Do tejto chvíle nemáme stanovisko rozhodnutia od arbitrážnej komisie IIHF. Po procesnej stránke sme však urobili všetko, čo bolo v našich silách. Pokúšali sme sa to vybaviť cez všetky možné linky. Aktuálne už len čakáme a veríme v kladné stanovisko arbitráže. Objavila sa informácia, že Kris už je registrovaný ako hráč Nitry v SZĽH.

Prečítajte si aj

Faille Asselin Selleck Marshall.Banskú Bystricu posilnil kanadský obranca so skúsenosťami z najlepších európskych líg

To je pravda, ale napriek tomu nemáme definitívu z IIHF. Čakáme na ňu nielen my, ale v zámorí aj samotný Kris Versteeg. Ten je každú chvíľu v kontakte s Tomášom Chrenkom a rovnako nervózne očakáva stanovisko IIHF. Aj toto naťahovanie v ostatných dňoch ho len utvrdilo v tom, že chce prísť do Nitry a pomôcť nášmu klubu spropagovať nielen HK Nitra, ale aj našu ligu pred blížiacimi sa MS.

Z jeho strany ide o dobročinnú vec, zarábať u nás bude symbolické euro. Navyše nikdy nehral s bratom Mitchom v jednom klube, preto je tomu naklonený. Sme klub, kde je o hráčov postarané vždy korektne a snažíme sa im v rámci našich možností vytvoriť najlepšie podmienky.

Prečítajte si aj

Deadline dayy prestupy.Naživo: Sledujte s nami posledné hodiny prestupového obdobia v Tipsport lige

Sám Kris sa o tom presvedčil počas krátkej návštevy, ktorú v Nitre absolvoval pred pár mesiacmi. My sme už urobili maximum a už si len počkáme na stanovisko IIHF. Hneď ako ho budeme vedieť, budeme o tom okamžite informovať na našej webovej stránke hockeynitra.com," uviedol klub na svojej oficiálne stránke.

Prečítajte si aj

Rewrzgew ruew rziew re.SZĽH eviduje Krisa Versteega, Kováčik tlmí emócie: Ešte to nie je doriešené
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hockeynitra.com

Diskusia

Podobné články