window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Vincour sa vracia do NHL

Český hokejista Tomáš Vincour nečakane opúšťa Kometu Brno a vracia sa do NHL.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Dvadsaťtriročný útočník s reprezentačnými skúsenosťami sa podľa webstránky extraligistu dohodol na zmluve s klubom Colorado Avalanche, v ktorom už krátko pôsobil v sezóne 2012/2013.

Majitelia Komety sa v lete tešili, že sa Vincour po siedmich rokoch vráti do materského klubu, no všetko je nakoniec inak. I vzhľadom k tomu, že mal v zmluve výstupnú klauzulu, sa môže opäť pripojiť k tímu "lavín", za ktoré v roku 2013 odohral dva zápasy po výmene z Dallasu. "Večer mi volal manažér Colorada, že by ma chceli podpísať a na druhý deň mi už posielali zmluvu. Ak mám priznať, vôbec som to nečakal. Bol som milo prekvapený a veľmi sa teším," citovala urasteného útočníka klubová stránka Komety.

Vincour pomohol Komete k celkovému prvenstvu na nedávnom Rona Cupe - Memoriáli Pavla Demitru v Trenčíne. V NHL odohral za Dallas a Colorado dokopy 88 zápasov, v ktorých nazbieral 16 bodov za sedem gólov a deväť asistencií.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články