Daňo je zdravý, prečo však v noci nehral?

WINNIPEG - Slovenský útočník Marko Daňo nemá žiadne zdravotné problémy, ale do posledného zápasu jeho Winnipegu Jets nezasiahol.
Zdroj: 24959

Tréner kanadského mužstva Paul Maurice nad účasťou slovenského útočníka na súpiske síce uvažoval, pretože vo víťaznom stretnutí s Ottawou Senators (5:0) nemohol počítať so službami zraneného Kylea Connora.

Ovečkina a spol. čaká neobľúbený súper: Sleduj NAŽIVO veľký šláger NHL!

Nakoniec ale prednosť pred trenčianskym odchovancom dostal Shawn Matthias: "Obaja boli pripravení nastúpiť. Ak by hral ktokoľvek z nich, tak by odohral dobré stretnutie. Matthias bol posledným hráčom, ktorý vypadol zo zostavy, a tak je prvým, ktorý sa do nej vrátil,“ povedal pre Winnipeg Sun kouč Jets Maurice.

VIDEO Najšialenejší zápas hokejovej histórie: Prehrávali 0:6 dve minúty do konca druhej tretiny, napokon zápas vyhrali!

Marko Daňo v tejto sezóne odohral iba šesť stretnutí, v ktorých nezískal žiadny bod. Naposledy nastúpil 27. októbra.

Zdroje informácií: eliteprospects.com, winnipegsun.com