Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nicastro s Peckhamom majú na krku žalobu

Ako sme Vás už včera informovali, obrancovia Banskej Bystrice, Max Nicastro a Theo Peckham si svojim nevhodným vyčíňaním poriadne zavarili, no dnes vyplávala na povrch pre hráčov ešte hrošia správa. Ako prvý ju priniesol stredoslovenský portál bbonline.sk.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Podľa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Banskej Bystrici si môžu dvaja zámorskí legionári vyslúžiť za svoj čin dokonca aj väzenie: “Poverený príslušník v Banskej Bystrici obvinil z prečinu výtržníctva spáchaného formou spolupáchateľstva, 24-ročného muža z USA a 27-ročného muža z Kanady. Za tento prečin hrozí trest odňatia slobody až na 3 roky."

Theo Peckham a Max Nicastro sa podľa informácií v pondelok, v podnapitom stave skoro pobili s príslušníkmi bezpečnostnej služby v nemenovanom mestskom podniku: "V priestoroch herne porozlievali pivo, rozbili asi dva poháre, rozhadzovali pomaranče po priestore herne a boli vyzvaní čašníčkou k uhradeniu účtu za vypité nápoje a spôsobenú škodu, toto odmietli, pričom následne po príchode pracovníkov SBS na ich výzvy k zaplateniu účtu taktiež nereagovali. Tento účet naďalej odmietali zaplatiť, pričom po verbálnej komunikácii s pracovníkmi SBS sa obaja postavili zo sedačky, pričom jeden z týchto mužov agresívne strčil jedného z pracovníkov SBS, následne priskočil druhý muž, ktorý pracovníka SBS chytil za sveter a tričko, ktoré z neho začal ťahať,” oznámil Policajný zbor v Banskej Bystrici vo včerajšom oficiálnom prehlásení.

Samotný klub sa k situácií ani po dvoch dňoch stále nevyjadril.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: bbonline.sk

Diskusia

Podobné články