window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

GM Slovana Maroš Krajčí prisľubil šancu pre Godlu

Brankár Denis Godla si vypýtal miesto v zostave hokejového Slovana Bratislava v KHL.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Slovenský reprezentant, ktorého po zisku bronzu vyhlásili za najužitočnejšieho hráča šampionátu (MVP), nastúpi v bránke "belasých" už v najbližšom domácom dueli Slovana proti HK Soči (15. januára). Informovalo o tom štvrtkové športové spravodajstvo RTVS.

"Už nič viac Denis Godla pre to, aby si vypýtal nomináciu na zápas, nemohol urobiť ako získať MVP na MS hráčov do 20 rokov. Urobil maximum a určite sa ukáže v najbližšom zápase doma," uviedol pre RTVS generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

Ešte len 19-ročný Godla bol najväčšou oporou bronzového juniorského výberu SR na MS v Kanade. Podľa ďalších informácií prejavilo o neho záujem až 15 klubov NHL. "Je veľkým želiezkom v ohni na to, aby bol draftovaný. Pre neho bude najlepší klub taký, kde dostane najviac priestoru," dodal Godlov hráčsky agent Marcel Sakáč.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články