Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Košičania dajú šancu bronzovým juniorom

Košičania dali šancu bronzovým juniorom z MS20, Stupka a Drgoň do Piešťan.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Vedenie úradujúceho šampióna HC Košice sa rozhodlo dať príležitosť vo svojom kádri trojici bronzových juniorov, ktorí reprezentovali Slovensko na nedávno skončených MS do 20 rokov. Okrem obrancov Erika Černáka a Branislava Pavúka sa v drese "oceliarov" predstaví i útočník Radovan Bondra.

Klub z východoslovenskej metropoly sa zároveň dohodol s ôsmym tímom Tipsport extraligy z Piešťan na hosťovaní útočníka Václava Stupku a obrancu Adama Drgoňa do 15. februára. Obaja hráči sa pridali ku košickému družstvu pred začiatkom prebiehajúcej sezóny 2014/2015 práve z kúpeľného mesta. Stupka zaznamenal v 40 zápasoch bilanciu 5 bodov (0+5), Drgoň dosiahol v 39 zápasoch 4 body (0+4).

"Nie sme spokojní s výkonnosťou viacerých hráčov. Stupka aj Drgoň u nás hrávajú málo, preto sme sa dohodli s Piešťanmi na ich hosťovaní do 15. februára 2015. Potom sa uvidí, kto u nás zostane aj na play off. Po príchode našich úspešných reprezentantov do 20 rokov Erika Černáka, Branislava Pavúka a Radovana Bondru, všetkých zaradíme do kádra A-mužstva. Okrem Erika Černáka, ktorý už má miesto v základnej zostave, teda dostanú príležitosť v extraligových zápasoch aj Pavúk a Bondra. Do uplynutia prestupového termínu to nebude posledná zmena v kádri," uviedol na oficiálnom webe generálny manažér HC Košice Juraj Bakoš.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články