window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Topoľčany majú náhradu za Stantiena. Vedenie dokázalo udržať cenného univerzála

TOPOĽČANY - Novým trénerom prvoligového klubu HC Topoľčany sa stal Vladimír Matejov. Vo funkcii nahradil Romana Stantiena, ktorý sa upísal konkurentovi z Dubnice. Topoľčiansky klub o zmene informoval na sociálnych sieťach.
Tréner Vladimír Matejov.
Tréner Vladimír Matejov. Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Päťdesiatšesťročný rodák z Nitry v uplynulej sezóne robil asistenta Stantienovi a súčasne viedol aj dorastencov. Predtým päť rokov trénoval v Maďarsku. Ako hlavný tréner povedie Topoľčany po štrnástich rokoch.

Prečítajte si aj

Útočník Igor Safaralejev.VIDEO Druhý odchod spod Dubňa. V Žiline už nepočítajú s kvalitným strelcom, ktorý sa nemusí báť o budúcu sezónu

V tíme spod Tribeča pokračuje skúsený útočník Edmund Piačka, kde ho čaká štvrtá sezóna. Odchovanec nitrianskeho hokeja si v minulej sezóne pripísal 21 bodov (9+12) v 50 zápasoch. V roku 2021 pomohol Spišskej Novej Vsi do extraligy, pred ôsmimi rokmi bol pri historickom titule HK Nitra.

Prečítajte si aj

Český tréner Leo Gudas.Skalica naspäť? Záhoráci idú za postupom s novým silným realizačným tímom
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články