window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Popradský útok bohatší o mladíka: Očakávame, že bude X faktor, tvrdí Koval

POPRAD - HK Poprad získal do tímu tretieho zahraničného hokejistu. Vedenie klubu doviedlo do úspešného konca rokovanie s útočníkom Orrinom Centazzom. Kanadský rodák zažije premiérový ročník v Európe, zmluvu podpísal na jeden rok. Informoval o tom web Popradu.
Popradskí hokejisti v pozadí s trénermi.
Popradskí hokejisti v pozadí s trénermi. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Po produktívnych sezónach v zámorských ligách po ňom siahli Podtatranci. "Som rád, že sa nám s Orrinom podarilo dohodnúť. Ide o vzrastom nižšieho hráča, ktorý hrá vo veľkej intenzite a má vysokú úroveň hokejových zručností. Očakávame od neho produktivitu a taktiež, že bude X faktor v rozhodujúcich momentoch," povedal po spečatení dohody športový riaditeľ Július Koval.

Prečítajte si aj

Šarvátka medzi hráčmi Košíc a Slovana.Kluby podali prihlášky do súťaží. Nasleduje schvaľovanie licencií, ale zoznam nie je kompletný

Predtým, ako odštartoval Centazzo profesionálnu kariéru, strávil päť rokov vo WHL. V sezóne 2019/2020 dosiahol so 44 gólmi a 37 asistenciami kariérny rekord. Dvadsaťštyriročný krídelník zažil premiéru medzi seniormi v tíme Newfoundland Growlers pôsobiacom v East Coast Hockey League. Po dvoch rokoch sa presunul do klubu Toledo Walleye. V ECHL získal v 196 zápasoch 185 bodov. Skúsenosti zbieral aj v AHL na farmách tímov Toronto Maple Leafs a Ottawa Senators.

Prečítajte si aj

Brankár Nikita Bespalov.Horkokrvný muž je späť! K Šarišanom prichádza s odhodlaným vyhlásením a smelými plánmi
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články