window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

HK Nitra potvrdil spoluprácu s dôležitým mužom majstrovského kádra

NITRA - Kapitán hokejistov HK Nitra Branislav Mezei sa dohodol s klubom na pokračovaní spolupráce aj pre sezónu 2024/2025. Tá bude pre neho už jedenásta po sebe v nitrianskom drese, v ktorom sa v rokoch 2016 a 2024 tešil z majstrovského titulu. Klub informoval o novej zmluve so skúseným obrancom na oficiálnej stránke.
Kapitán Nitry Branislav Mezei.
Kapitán Nitry Branislav Mezei. Zdroj: TASR - Henrich Mišovič
Zdieľajte:

Štvornásobný účastník MS sa do materského klubu vrátil počas sezóny 2014/2015 a odvtedy v ňom nepretržite pôsobí. Začiatkom októbra oslávi 44. narodeniny a s najväčšou pravdepodobnosťou bude opäť najstarší hráč slovenskej extraligy.

Prečítajte si aj

Šarvátka medzi hráčmi Košíc a Slovana.Kluby podali prihlášky do súťaží. Nasleduje schvaľovanie licencií, ale zoznam nie je kompletný

"Dlhodobo hovoríme, že sa na ňom vôbec neprejavuje vek a veríme, že takto bude pokračovať aj naďalej. Je to základný kameň našej defenzívy a dlhoročná opora tímu. Sme radi, že dôležitý muž majstrovského kádra, ktorý sa pričinil o oba naše tituly, naďalej ostáva aktívnou súčasť Nitry," povedal prezident HK Nitra Miroslav Kováčik.

Prečítajte si aj

Brankár Nikita Bespalov.Horkokrvný muž je späť! K Šarišanom prichádza s odhodlaným vyhlásením a smelými plánmi

Mezei odohral v uplynulej sezóne celkovo 62 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 1 gól, 10 asistencií, 70 trestných minút a 6 plusových bodov. Jediný presný zásah (zároveň jediný za uplynulé dve sezóny) strelil v 5. štvrťfinálovom zápase play-off na ľade Popradu.

Prečítajte si aj

Útočník Maroš Jedlička.Maroš Jedlička opúšťa Zvolen: Zamieril do staronového klubu, rozšíri enklávu krajanov
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články