window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Šesťkrát ďakujeme. V Trenčíne padli ďalšie hlavy, Bartovič sa rozhodol inak

TRENČÍN - Hokejový klub Dukla Trenčín pôjde do novej sezóny bez trénerov Milana Bartoviča, Kena Eddyho, trénera brankárov Dominika Antalu či útočníkov Mareka Slobodu i Tora Imma. Na vlastnú žiadosť skončil v klube aj dlhoročný funkcionár Eduard Hartmann.
Tréner Milan Bartovič.
Tréner Milan Bartovič. Zdroj: Terka Sabová - HK DUKLA Trenčín
Zdieľajte:

"S trénerom Milanom Bartovičom sme pôvodne boli dohodnutí na pokračovaní spolupráce, avšak rozhodol sa nakoniec inak a klub jeho rozhodnutie rešpektoval," uviedol trenčiansky klub na sociálnych sieťach.

Prečítajte si aj

Bývalý hokejista Michal Handzuš.Parádny úspech Michala Handzuša: Získal významnú cenu, na zozname figurovala i Nitra

Milan Bartovič sa stal novým trénerom hokejistov Žiliny. Vo funkcii nahradil Ernesta Bokroša, ktorý prevzal Duklu Trenčín. Na mieste asistenta trénera ostáva na striedačke Vlkov Daniel Babka.

Prečítajte si aj

Útočník Juraj Milý.Útočník Juraj Milý dohral v Prešove. Do životopisu mu pribudne šiesty celok

Bartovič pôsobil od sezóny 2022/23 v extraligovom Trenčíne. "Stretli sme sa s Ferom Skladaným a Rastislavom Chovancom. Mali sme výbornú debatu a ich vízia ma veľmi oslovila. Po dlhých rozhovoroch sme sa dohodli, čomu sa teším. Presvedčili ma. Je tu veľa chalanov, ktorí tu pôsobia už dlhšie. Niektorých z nich poznám z čias, kedy som ešte hrával. Chodil som sa pozrieť aj na zápasy play-off, na ktorých bola výborná atmosféra. Všetko sa to nejako dalo dokopy. Preto sme si povedali, že poďme do toho," uviedol Bartovič pre klubový web.

Prečítajte si aj

Miroslav Novota (vľavo).Prešovský dres si oblečú bratia z neďalekých Košíc: Obaja v minulej sezóne vypadli z líg
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články