window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ponuka trvala rok, cez víkend to vyriešili: Ikona Švédska vstupuje do významnej funkcie

LONDÝN - Švédsky hokejista Erik Karlsson sa stal spolumajiteľom anglického futbalového klubu Burton Albion. Informoval o tom denník Aftonbladet. Obranca Pittsburghu Penguins prijal žiadosť od vlastníckej skupiny Nordic Football Group.
Švédsky obranca Erik Karlsson.
Švédsky obranca Erik Karlsson. Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

"Dostal som ju asi pred rokom a minulý víkend sa všetko definitívne vyriešilo. Bude to veľká zábava. Vo všeobecnosti mám o tomto športe znalosti, ale teším sa na to, keď sa naučím, ako veci fungujú vo futbalovom svete z pohľadu majiteľov," povedal hokejista.

Prečítajte si aj

Akcionár HC Slovan Pavol Hofstädter.Kto prevezme HC Slovan Bratislava? Klub zverejnil jasné stanovisko

"Burton je môj nový obľúbený tím, predtým som bol fanúšik Arsenalu. Sledoval som ich veľmi pozorne v 90. rokoch a na začiatku roka 2000. A v uplynulom období môj záujem o Gunners opäť narástol. Teraz dúfam, že jedného dňa si Burton proti Arsenalu zahrá," dodal Karlsson.

Prečítajte si aj

Útočník Tomáš Török.Popradčania lovili v Bratislave: Pod Tatrami bude pôsobiť staronové krídlo

Burton hrá v Anglicku tretiu najvyššiu súťaž. V minulej sezóne skončil v League One na 20. mieste a vyhol sa tak zostupu.

Prečítajte si aj

Tréner Dan Ceman s hráčmi HC Košice.Spilar a Ceman odkryli káder HC Košice: Prišli posily z Trenčína či Prešova, jeden hráč zavesil korčule na klinec
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články