Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Pisár vyzdvihol pokračovanie obrancu, ktorému sa páči angažovanie Országha

BANSKÁ BYSTRICA - Obranca David Stránský podpísal novú dvojročnú zmluvu s extraligovým klubom HC MONACObet Banská Bystrica. Klub o tom informuje na sociálnych sieťach.
Obranca Dávid Stránský.
Obranca Dávid Stránský. Zdroj: Maroš Burik - HC 05 Banská Bystrica
Zdieľajte:

Stránský prišiel do Banskej Bystrice v rozbehnutej uplynulej sezóne. V základnej časti nastúpil do 27 zápasov s bilanciou (0+7) a v 4 stretnutiach play-off sa bodovo nepresadil.

Prečítajte si aj

Prešovskí hokejisti po sezóne.V Prešove vytvorili brankársku dvojičku. Útok doplní navrátilec po šiestich rokoch

"Klub si ma získal najmä svojou víziou do budúcna, keďže vedenie deklarovalo, že chce hrať o tie najvyššie priečky a posunúť latku vyššie. Potvrdzuje sa to aj výberom trénera a táto vízia sa plne stotožňuje aj s mojou filozofiou hráča. Veľkú rolu zohralo, že som tu odohral aj druhú polovicu minulej sezóny a veľmi sa mi tu páčilo," povedal David Stránský po uzavretí dvojročného kontraktu pod Urpínom, kde sa stretol s mladším bratom Adamom.

Prečítajte si aj

Momentka Nitra - Zvolen.Do Zvolena prichádza kanonier Žiliny z minulej sezóny. Obranu vystužil hráč, ktorého už v HKM poznajú

Športový manažér banskobystrického klubu Ľuboš Pisár k pokračovaniu 28-ročného rodáka z Trenčína pridal:

„Som rád, že David pokračuje v našej organizácii. Myslím si, že sa bude stále zlepšovať a môže ukázať viac, ako ukázal v predchádzajúcej sezóne. Už pri jeho príchode z druhej najvyššej českej súťaže sa dokázal rýchlo adaptovať na našu ligu, ktorá je za mňa vyššia úroveň. David je inteligentný a s jeho korčuliarskymi zručnosťami, schopnosťou viesť puk, či pokryť odrazené puky má predpoklady pomôcť tímu."

Prečítajte si aj

Útočník Juraj Slafkovský.Juraj Slafkovský vystrelí spomedzi Slovákov v NHL: Kráľovská zmluva od Montrealu!
Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články