window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

MS 2024: Česko uvoľnilo z kádra prvé meno. Ako to vyzerá s Pastrňákom a Zachom?

PRAHA - Český hokejový útočník Michal Kovařčík sa po sobotňajšom príchode Martina Nečasa rozlúčil s reprezentačným tímom a opustil dejisko MS. Od začiatku šampionátu bol jeden z trojice hráčov, ktorí trénovali s českým tímom, no neboli napísaní na súpiske.
Pastrňák v úniku na bránu.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

"Môžeme mať iba 22 korčuliarov a naše rozhodnutie padlo na neho," informoval tréner Radim Rulík po sobotňajšom víťazstve nad Veľkou Britániou 4:1, ktorým si Česi zabezpečili istotu štvrťfinále.

Prečítajte si aj

Slováci spievajú hymnu.MS 2024: Slováci cítia energiu od fanúšikov, na najdôležitejší zápas sa tešia

Prečítajte si aj

Slováci po strelenom góle.MS 2024: Regenda o neznalosti pravidla, Tatara mrzel nedokončený hetrik svojho spoluhráča

Prečítajte si aj

Vincenta Lukáča aj jeho bratov Imricha s Jozefom uvedú do Siene slávy HC Košice.MS 2024: Vincent Lukáš okomentoval slovenský tím na šampionát, ďalšia legenda verí v medailu

Na súpiske českého tímu je teraz 23 hráčov (vrátane troch brankárov) z maximálneho počtu 25. Dve voľné miesta si tím necháva pre útočníkov Davida Pastrňáka a Pavla Zachu z Bostonu. O ich príchode by sa malo rozhodnúť v priebehu nedele. V prípade, že ich Česi zapíšu na súpisku, budú Kovařčíka s najväčšou pravdepodobnosťou nasledovať útočník Radan Lenc a obranca Jan Ščotka, ktorí trénujú s tímom, no nie sú zapísaní na súpiske.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články