Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Prievan v šatni Banskej Bystrice, o angažmán prišlo desať hokejistov, ale aj trénerský štáb

BANSKÁ BYSTRICA - Slovenský hokejový klub HC ´05 Banská Bystrica už nepočíta so službami fínskeho trénera Raima Helminena, ktorý viedol tím v uplynulej sezóne 2023/2024. V Banskej Bystrici nebude pokračovať ani 10 hráčov vrátane viacerých lídrov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Hráči Banskej Bystrice.
Zdroj: TASR - František Iván
Zdieľajte:

Okrem Helminena v Banskej Bystrici skončil aj jeho asistent Hunor Marton. V kádri "baranov" pre nasledujúci ročník už nefigurujú Patrik Bačík, Patrik Luža, Dominik Sojka, Andreas Štrauch, Matej Macek, Frank Hora, Marcus Vela, Carter Turnbull, Chris Langkow ani Andrew Nielsen. "Tým, ktorí u nás už nebudú pokračovať, ďakujem za služby, ktoré odviedli v Banskej Bystrici. Chcem im popriať veľa šťastia v hokejovom aj osobnom živote," uviedol športový manažér Ľuboš Pisár.

Prečítajte si aj

Rozkorčuľovanie našich hokejistov.MS 2024: Miloš Kelemen ozrejmil dôvody meškania. Tréneri od zámorskej formácie majú veľké očakávania

Prečítajte si aj

Slovenskí hokejisti s trénermi.MS 2024: Craig Ramsay odkryl zostavu. V bráne nastúpi Stanislav Škorvánek

Prečítajte si aj

Kukuča pred mikrofónmi.Zvolen získal člena širšieho kádra reprezentácie: V tíme sú vysoké ambície

O miesto v prvom tíme zabojujú mladíci Lukáš Tomka, Marek Jedlíček, Michal Sedliačik, Patryk Zubek, Patrik Kliment a Bruno Bojtoš, klub si nedávno uplatnil opciu na Alexa Výhonského.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články