Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ponuky, ktorým nie je možné konkurovať: Slovenský reprezentant zdvorilo odmietol súčasný tím

MLADÁ BOLESLAV - Slovenský hokejista Róbert Lantoši nebude pokračovať v českom tíme BK Mladá Boleslav. Klub o tom informoval v utorok na oficiálnej stránke s tým, že dvadsaťosemročný útočník dostal ponuky, ktorým Boleslav "nemôže konkurovať".
Slovenský hokejista Róbert Lantoši.
Slovenský hokejista Róbert Lantoši. Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Lantoši odohral v prebiehajúcej sezóne 50 zápasov a nazbieral 47 bodov za 20 gólov a 27 asistencií. Vo všetkých troch štatistikách bol jasný líder klubu a po základnej časti skončil na ôsmom mieste produktivity v celej súťaži. Boleslav obsadila predposlednú 13. priečku a sezóna sa pre ňu skončila už po základnej časti.

Prečítajte si aj

Ilustračný obrázok sviečky.Šokujúca správa! Zomrel bývalý hokejista a dlhoročný reprezentant. Mal len 42 rokov

Okrem Lantošiho skončilo v tíme aj ďalších osem hráčov. "Všetkým ďakujeme za odvedenú prácu v našom drese a prajeme mnoho úspechov v ďalšej kariére," uviedol športový riaditeľ BK Mladá Boleslav Martin Ševc. Špeciálne sa venoval práve slovenskému útočníkovi, s ktorým chcel klub predĺžiť spoluprácu.

Prečítajte si aj

Alex Ovečkin oslavuje.VIDEO Nočný výkon Ovečkina sa zapísal do histórie NHL, rovnakú chvíľu zaznamenal aj súper Tomáša Tatara

"Róbert mal z osobného hľadiska skvelú sezónu a je v ideálnom hokejovom veku. Logicky má teda veľa ponúk zo zahraničia, ktoré uprednostňuje. Ponuku dostal aj od nás, chápeme ale, že sa chce posunúť niekam ďalej a že sa mu otvorili hokejové destinácie, ktorým nemôžeme konkurovať. Želáme mu veľa šťastia a úspechov na ďalšej ceste," dodal Ševc.

Prečítajte si aj

Manažér Trenčína Branko Radivojevič.VIDEO Radivojevič: Nejaké zmeny určite budú. V Trenčíne zvažujú právne kroky
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články