Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Jaroslav Halák si rozmyslel pôsobenie v Slovane: 38-ročný gólman uviedol zopár príčin

BRATISLAVA - Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák napokon neposilní HC Slovan Bratislava. S klubom síce podpísal kontrakt v závere prestupového obdobia (15. februára), no nakoniec sa rozhodol, že do kádra "belasých" nepríde, aby nerozbil koncepciu mužstva. Uviedol to v sobotňajšom vydaní Denníka Šport.
Jaroslav Halák nakoniec nepríde do Slovana.
Jaroslav Halák nakoniec nepríde do Slovana. Zdroj: TASR/AP - Graham Hughes
Zdieľajte:

"Dohodli sme sa v posledný deň prestupového obdobia, čo bol už dosť hraničný dátum v sezóne. Po podpise som si zhodnotil všetko pre a proti. Nechcel som spraviť dusnú atmosféru v šatni Slovana, predsa len tím bojuje o play-off a zrejme ho čaká predkolo. Viem, že Denis Godla je jasná jednotka a klub mu môže vďačiť za posun v tabuľke. Nechcel som rozbiť koncepciu mužstva, preto som zhodnotil, že bude lepšie, keď neprídem. Aj preto, že som nechytal desať mesiacov súťažný zápas," uviedol pre denník Šport.

Prečítajte si aj

Eugen Rabčan vychytal Bystrici výhru nad Zvolenom.VIDEO Povedali mi, že idem, tvrdí Rabčan, ktorý nemôže komentovať Krošelja

Tridsaťosemročný Halák povedal, že zatiaľ nemá v pláne ukončiť kariéru: "Ešte nie, nič som neoznámil, ani sa nerozhodol, čo bude v najbližšej budúcnosti. Všetko je ešte otvorené. Cvičím aj chodím na ľad. Stále sa udržiavam a som v tréningovom procese. Samozrejme, zápasové tempo je iné. Naskočiť teraz do rozbehnutej sezóny by bolo ťažšie."

Prečítajte si aj

Zápas v Púchove ovplyvnil hlavný rozhodca.VIDEO Prepáčte, že som neuznal gól, viem, že budem potrestaný. Incident v play-off poškodil súpera

Prečítajte si aj

Slovenský útočník Maxim Čajkovič.Nemajú pre neho miesto ani na farme: Draftovaného Slováka poslali ešte nižšie

Prečítajte si aj

Vľavo tréner Košíc Dan Ceman.Ceman adresoval výčitky, Spišiaci dávajú klobúk dole pred jednou formáciou
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články