Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tvrdosť aj agresivita v Nitre budú k dispozícii ďalšie obdobie: Prezident Kováčik predstavil úlovok na dva roky

NITRA - Slovenský hokejista Matej Bača predĺžil zmluvu s extraligovým tímom HK Nitra o ďalšie dva roky. Dvadsaťosemročný obranca pôsobí pod Zoborom od začiatku sezóny a jeho výkony presvedčili vedenie klubu o pokračovaní v mužstve.
Matej Bača vpravo.
Matej Bača vpravo. Zdroj: TASR - Roman Hanc
Zdieľajte:

"S Matejom prevláda u nás spokojnosť a sme radi, že bude u nás pôsobiť aj naďalej,“ uviedol prezident Miroslav Kováčik pre oficiálnu webstránku klubu. Bača odohral v tomto ročníku 47 zápasov a získal 11 bodov (2+9).

Prečítajte si aj

Ilustračný obrázok sviečky.Tragicky zahynul niekdajší hráč HKM Zvolen. Nastupoval aj za Ľuptáka v Detve

"Som v Nitre spokojný, hokej ma tu baví a veľmi si vážim dôveru, ktorú som tu dostal. Keď ma klub oslovil s ponukou predĺženia spolupráce, tak som nemal nad čím uvažovať. Verím, že svojimi výkonmi nesklamem a že ako tím budeme našim fanúšikom robiť ešte veľa radosti," povedal Bača po podpise zmluvy.

Prečítajte si aj

Slovenský hokejista Peter Ölvecký a hráč Slovinska Andrej Tavzelj v súboji.Posledný zápas v profesionálnom hokeji: Skončil kapitán a 4-násobný šampión, hral i pod Tatrami

Nitra si nedávno poistila aj služby Sebastiána Čederleho a Jakuba Lacku. Obaja útočníci podpísali rovnako dvojročné kontrakty s platnosťou do konca sezóny 2025/2026.

Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články