window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Nagya vystrašila nočná mora. Som si istý, že polovici nebude vôbec do reči, upozornil Lintner

KOŠICE - Bývalý slovenský hokejový obranca Ľubomír Višňovský absolvoval dôslednú prípravu na exhibičný zápas, v ktorom sa v nedeľu 11. februára stretne Tím východu proti Tímu západu. Kapitán "západniarov" schudol počas prípravy päť kilogramov a jeho náprotivku Ladislavovi Nagyovi, ktorý povedie Tím východu sa snívalo o prehre v košickej exhibícii. "Viem, že také niečo by sa mohlo stať iba v sne," uviedol Nagy.
Ladislav Nagy bude kapitán Tím Východ.
Ladislav Nagy bude kapitán Tím Východ. Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Nagy by mal patriť v domácom prostredí košickej Steel arény k lídrom "východniarov." Nad snom, ktorý nedávno mal, sa pousmial: "Keď som sa zobudil, spadol mi kameň zo srdca." Exhibícia v Košiciach nadviaže na obdobnú akciu z roku 2023, ktorá sa konala v Banskej Bystrici.

Prečítajte si aj

Lotyš Janis Švanenbergs zvolil odchod z Popradu do Amiens.Zmluva do konca ročníka s opciou sa nedodržala. Talent si to s Popradom rozmyslel

Pod organizačnou taktovkou bývalého obrancu Richarda Lintnera sa opäť predstavia dva tímy zložené z bývalých slovenských reprezentantov. Vôbec prvýkrát pôjde o duel, v ktorom sa postaví východ proti západu. "Rivalita východu a západu nemá hraníc a preto médiám odporúčam absolvovať rozhovory s hráčmi pred a počas exhibície. Som si totiž istý, že po záverečnom klaksóne nebude polovici účastníkov vôbec do reči," poznamenal Lintner.

Prečítajte si aj

Patrick Galbraith v bránke Slovana.Jedno oko sa smeje, druhé plače: Končí brankár, ktorého Slovan uvoľnil spod zmluvy

Organizátori v sobotu predstavili dresy, v ktorých aktéri nastúpia. "Môžem prehlásiť, že počas exhibície síce nastúpia legendy v hokejovo netradičných, no jednoznačne najkrajších dresoch. Inšpirovali sme sa klubovým dresom Lionela Messiho. Na druhej strane sme zasa využili belasú farbu. Myslím, že sa budú všetkým páčiť a k dispozícii je aj ružovo-belasá All Star čiapka, ktorá je v limitovanom počte 500 kusov a trhá rekordy záujmu už teraz. V predaji bude len počas nedeľnej akcie," poznamenal Lintner.

Prečítajte si aj

Liptáci oslavujú gól do siete Spišiakov.Odišiel skôr, ako prišiel. SZĽH zamietol prestup do zahraničia
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články