Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Zverejnili výsledky pitvy legendárneho Romana Čechmánka

PRAHA - Bývalý český hokejový brankár Roman Čechmánek nespáchal samovraždu. Potvrdila to pitva, ktorá taktiež vylúčila cudzie zavinenie jeho úmrtia. Presnú príčinu smrti česká polícia neuviedla.
Sviečky ilustračný obrázok.
Sviečky ilustračný obrázok. Zdroj: freepik.com/freepic.diller
Zdieľajte:

"Výsledky pitvy poukázali na to, čo už kriminalisti predbežne konštatovali na mieste úmrtia. Bola vylúčená samovražda a na úmrtí 52-ročného muža sa nepodieľala žiadna ďalšia osoba," citoval portál idnes.cz hovorkyňu polície Moniku Kozumplíkovú.

Prečítajte si aj

Obranca Matt Petgrave čelí obvineniu zo zabitia hráča Adama Johnsona.Vinný? Ak sa to stane, nebude jediný. Hokejovým svetom otriasla hrozná tragédia aj pred 30 rokmi

Čechmánek bol súčasťou zlatého tímu na ZOH 1998 v Nagane, na konte má aj tri tituly majstra sveta (1996, 1999, 2000). So Vsetínom získal v českej extralige päť majstrovských pohárov. Štyri sezóny potom odchytal v NHL v dresoch Philadelphie a Los Angeles. Po návrate zo zámoria chytal aj v Karlových Varoch, Hamburgu či Linköpingu. Aktívnu kariéru ukončil v roku 2009 v Třinci, naposledy ako tréner viedol mládež v Uherskom Hradišti.

Prečítajte si aj

Útočník Tomáš Klíma sa po krátkej misii na Liptove vrátil do Prešova.Liptovský Mikuláš uvoľnil z kádra dvoch hráčov. Jedného ulovil ašpirant na extraligu

Prečítajte si aj

Bývalý obranca Spišiakov Matt Petgrave údajne skončil v putách po nešťastnej udalosti.Nešťastná udalosť pre bývalého obrancu Spišskej Novej Vsi má krutú dohru!
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články