Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Ťažko skúšaný Kanaďan Matt Petgrave si môže sčasti vydýchnuť

SHEFFIELD - Muža, ktorého britská polícia zadržala v utorok pre podozrenie zo zabitia v prípade úmrtia amerického hokejistu Adam Johnsona, prepustili na kauciu. Meno muža nezverejnili, no hráč Nottinghamu Panthers zomrel po zásahu korčuľou do krku od Matta Petgravea z tímu Sheffield Steelers.
Matta Petgravea prepustili na kauciu.
Matta Petgravea prepustili na kauciu. Zdroj: TASR - František Iván
Zdieľajte:

Panthers označili smrť svojho hráča za strašnú nehodu, jeden z jeho hráčov Westin Michaud sa zastal priamo Petgravea. "Nenávisť, ktorej čelí Matt je strašná a úplne zbytočná. Je mi jasné, že jeho čin bol neúmyselný a každý, kto hovorí niečo iné, sa mýli. Spojme sa namiesto šírenia neoprávnenej nenávisti voči niekomu, kto potrebuje našu podporu," citovala Michauda agentúra AP. Britská asociácia ľadového hokeja (EIHA) v reakcii na tragédiu avizuje povinnú ochranu krku od roku 2024.

Prečítajte si aj

Útočník Tomáš Klíma sa po krátkej misii na Liptove vrátil do Prešova.Liptovský Mikuláš uvoľnil z kádra dvoch hráčov. Jedného ulovil ašpirant na extraligu

Prečítajte si aj

Bývalý obranca Spišiakov Matt Petgrave údajne skončil v putách po nešťastnej udalosti.Nešťastná udalosť pre bývalého obrancu Spišskej Novej Vsi má krutú dohru!

Prečítajte si aj

Obranca Matt Petgrave čelí obvineniu zo zabitia hráča Adama Johnsona.Vinný? Ak sa to stane, nebude jediný. Hokejovým svetom otriasla hrozná tragédia aj pred 30 rokmi
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články