Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Tipos extraliga bude aj v druhej televízii: Spoluprácu s JOJ Šport oznámila známa firma

BRATISLAVA - Športová televízia Sport 1 bude aj v tejto sezóne vysielať zápasy hokejovej Tipos extraligy. O rozšírení televíznych práv na najvyššiu hokejovú súťaž v spolupráci s hlavným držiteľom práv, televíziou JOJ Šport, informovala Sport 1 v tlačovej správe. Okrem JOJ Šport teda budú mať diváci možnosť vidieť svoje obľúbené tímy v televízii i na inej stanici.
Nový partner Joj SPORT.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

„Sme hrdí na to, že môžeme oznámiť pokračovanie vysielania Tipos Extraligy, ktorá je v našom portfóliu športových programov od roku 2019. Uzatvorením tejto hodnotnej zmluvy o predĺžení môžeme našim divákom ponúknuť množstvo kvalitných zápasov. Vďaka zahájeniu série zápasov od minulého piatku majú hokejoví fanúšikovia možnosť sledovať ešte viac ligových zápasov na Sport1. Prajeme všetkým príjemné chvíle pri sledovaní všetkých zápasov, či už v mieste ich konania alebo pred obrazovkou Sport1!“ uviedla Irena Novotná, riaditeľka marketingu spoločnosti AMC Networks Central Europe, pod ktorú Sport 1 spadá.

Prečítajte si aj

TEL: Šok z Michaloviec! Hviezda tímu predčasne končí v tíme

Prečítajte si aj

Po konci v Prešove si slovenský rodák našiel angažmán v zahraničí

Prečítajte si aj

VIDEO Amerika jej chutí. Lopušanová po krásnom sóle skórovala a na konte má vyše bod na zápas

"Rozšírenie práv na slovenskú Tipos Extraligu na AMCNI CNE znamená, že spoločnosť dokáže zachovať a posilniť dôležitý a cenný prvok svojej ponuky slovenských športových vysielacích práv, ktorý prináša prestížne kluby ako Slovan, Košice, Nitra a Zvolen na obrazovky a do obývačiek divákov prostredníctvom Sport1," píše televízia v tlačovej správe.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Tlačová správa/AMC

Diskusia

Podobné články