Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Katastrofa na Slovane. Hnev, pokriky a piskot, tréner na tlačovke to povedal priamo

BRATISLAVA - Hokejisti Slovana Bratislava majú za sebou nevydarený štart do sezóny. V 1. kole Tipos extraligy podľahli doma Michalovciam hladko 2:8, skóre pritom otvorili už v 14. sekunde zásluhou Chrisa Browna. Potom však už dominovali hostia, ktorí boli agresívnejší v súbojoch, v čom sa zhodli aj obaja tréneri.
Chris Brown sa vrátil do Nemecka.
Zdroj: TASR - Dano Veselský
Zdieľajte:

Duel na Slovane sledovalo 4460 divákov, tí na svojich hráčov po zápase pískali. "Súperovi gratulujem k výbornému výkonu. Bol od prvého momentu agresívnejší, aj po inkasovanom góle dohrával súboje, naši hráči boli stále pod tlakom. Nebudeme sa vyhovárať na nič, toto je mužstvo, ktoré sa musí dať dohromady," uviedol po zápase asistent trénera Slovana Rudolf Jendek.

Prečítajte si aj

Adam Lapšanský si v hodine dvanástej našiel pôsobisko. V Michalovciach sa udial prekvapivý koniec zmluvy

Domácim hokejistom pritom vyšiel vstup do stretnutia, no nedokázali túto emóciu pretaviť do zvyšku zápasu. "Prvý gól nás mohol dostať na koňa, ale súper sa nevzdal. My sme potom stále ťahali za kratší koniec," dodal Jendek.

Prečítajte si aj

Tipos extraliga na dvoch TV staniciach. Fanúšikom prinesieme zážitok, aký ešte nemali, hlási JOJ ŠPORT

Tréner hostí Peter Kúdelka zhodnotil zápas s oveľa lepšou náladou: "Sme spokojní s výsledkom aj predvedenou hrou. Nešli sme na Slovan so žiadnymi očakávaniami. Pozreli sme si jeho zápas s Brnom, zanalyzovali sme si ho. Po prvom inkasovanom góle sme rýchlo vyrovnali, ten gól nám dal krídla a potom sme dali ďalšie. Ukázali sme potenciál v útoku. Slovan bol v druhej tretine dominantnejší, ale dokázali sme ho eliminovať. V tretej tretine sme potom ešte dali ďalšie góly."

Prečítajte si aj

Šatan reaguje na vznik PHL.SHL bez avizovaného nováčika, Lažo: Výkonný výbor mal pochybnosti. Vyriešila sa aj otázka okolo Prešova
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články