Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

TIPOS SHL sa v Detve hrať nebude: Klub prehovoril o príčinách

DETVA - HK Detva prejavil záujem o voľnú licenciu do TIPOS SHL. Podpoľanci sa pokúšali o návrat do druhej najvyššej súťaže, no napokon ostali sklamaní.
Ysdxcfgjvh bxhjc,b dghcfvj.
Zdroj: facebook.com
Zdieľajte:

Prečítajte si aj

Gary Bettman na konferencii.Vrátia sa do zámorskej NHL? Profiligu chce hrať bývalý chlebodarca Mariána Hossu

SZĽH totiž neudelil licenciu druhému tímu uplynulého ročníka 2. hokejovej ligy. Prinášame vám oficiálne vyjadrenie tímu v needitovanej verzii.

Prečítajte si aj

Xdhn cfghcgm v thyxf.Adam Lapšanský si v hodine dvanástej našiel pôsobisko. V Michalovciach sa udial prekvapivý koniec zmluvy

„Ako už bolo medializované, po zasadnutí Výkonného výboru SZĽH ostala voľná licencia pre Tipos SHL, ktorá bola ako prvému ponúknutá finalistovi druhej ligy - HK Detva za splnenia určených podmienok v zmysle stanov SZĽH.

Touto cestou chceme poďakovať vedeniu SZĽH, členom Výkonného výboru.

Prečítajte si aj

Hráči HC Slovan oslavujú.Tipos extraliga na dvoch TV staniciach. Fanúšikom prinesieme zážitok, aký ešte nemali, hlási JOJ ŠPORT

Ďalej chceme poďakovať mestu Detva za veľkú snahu pomôcť klubu pôsobiť v Tipos SHL - primátorovi mesta, viceprimátorovi ako aj všetkým poslancom MsZ v Detve.
ĎAKUJEME

Prečítajte si aj

Francúzsky hokejový obranca Olivier Dame-Malka.Problém pre Banskú Bystricu. Baranom vypadli dvaja hráči, skúšku absolvuje poznaný obranca

Žiaľ, napokon sa nám nepodarilo splniť podmienku pre štart v Tipos SHL - nedostali sme súhlasné stanovisko od vedenia HC 07 Detva mládež, ktoré bolo potrebné doložiť pre schválenie licencie. (Je to samostatný subjekt).

Prečítajte si aj

Ygdxb xfchgj gvhr gdxfhcg.Dlhé mesiace neistoty zažehnané! Tomáš Tatar získal nového mecenáša, s ktorým podpísal ročný kontrakt

Stretnutie k veci s pánom Chlebničanom prebehlo v utorok 05.09.23 v čase po 17:00 v kaviarni Rudhan (prítomní 3.predstavitelia klubu HK DT) a s pánom Ľuptákom 13.09.23 v podvečerných hodinách v pohostinstve Skala (prítomní 2.predstavitelia HK DT).

Uvedená skutočnosť nás však zaväzuje v nastávajúcej sezóne dosiahnuť vrchol a spravíme všetko pre to, aby sa Detva vrátila do prvej ligy v ďalšom roku."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: facebook.com

Diskusia

Podobné články