Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Problém pre Banskú Bystricu. Baranom vypadli dvaja hráči, skúšku absolvuje poznaný obranca

BANSKÁ BYSTRICA - Vedenie extraligového klubu HC 05 Banská Bystrica si pozvalo na skúšku francúzskeho obrancu Oliviera Dame-Malku, ktorý už pôsobil pod Urpínom v ročníku 2017/18. Extraligový účastník o tom informuje na oficiálnej webovej stránke.
Zdroj: 24483
Zdieľajte:

„V súčasnej situácii pri dvoch dlhodobo zranených obrancoch, sme sa rozhodli reagovať a podpísali sme na skúšku Oliviera Dame-Malku, ktorý už pozná tento klub. Od jeho prvého pôsobenia v Bystrici sa hokej, aj liga trochu zmenili a zároveň aj on je skúsenejší hráč a myslím si, že je dobrá šanca, že počas tejto mesačnej skúšky uspeje a pomôže nám ako tímu," vysvetlil zámer opätovne osloviť známeho obrancu pre oficiálnu stránku Ľuboš Pisár, generálny manažér klubu.

Prečítajte si aj

Humenčania do sezóny aj s mužom zo strednej Ázie. Vedenie nováčika lovilo v KHL

Dame-Malka si pri prvom banskobystrickom pôsobení pripísal do štatistík 13 stretnutí so ziskom 3 bodov (0+3). V rozbehnutej sezóne 2017/18 zamieril do Grenoble. Do Banskej Bystrice prichádza ako voľný hráč. Vlani bol viazaný s ďalším francúzskym klubom Anglet, kde dosiahol 31 bodov za 12 gólov a 19 prihrávok v 39 stretnutiach.

Prečítajte si aj

&sgf dfgbhgf h vhjn gv.Pardavý spomenul najhorší moment prípravy. Slovan má na lane obrovskú posilu, Haščák už poslal návrh zmluvy

Prečítajte si aj

Šatan reaguje na vznik PHL.SHL bez avizovaného nováčika, Lažo: Výkonný výbor mal pochybnosti. Vyriešila sa aj otázka okolo Prešova
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc05.sk

Diskusia

Podobné články