Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Za svoj čin prijímam plnú zodpovednosť, kajal sa previnilec zo St. Louis Blues. Sme sklamaní z jeho chyby, vraví klub

ST. LOUIS - Fínsky hokejista Kasperi Kapanen čelí obvineniu z jazdy pod vplyvom alkoholu. Krídelníka St. Louis Blues pristihla polícia ešte v auguste v jeho rodnej krajine.
Sgbg hbfx cg n fxcgv.
Zdroj: thehockeynews.com
Zdieľajte:

O incidente informovala fínska televízia Yle, podľa nej súd stanovil termín pojednávania v tejto veci na február. Kapanen sa za svoj čin ospravedlnil. "Minulý mesiac som urobil neakceptovateľnú chybu a za môj čin prijímam plnú zodpovednosť. Ospravedlňujem sa mojej rodine, organizácii Blues, spoluhráčom i fanúšikom. Chápem vážnosť mojej chyby a som odhodlaný urobiť všetko pre to, aby som získal späť ich dôveru," citoval z hráčovho vyhlásenia denník St. Louis Post-Dispatch.

Prečítajte si aj

Sgfvb dxfgbf xcv gngb.Slovanisti nezvládli odvetu s Brnom, Trenčín s veľkým debaklom, Michalovce do tretice na kolenách

K incidentu sa vyjadril aj Doug Armstrong, generálny manažér Blues. "Dnes sme sa dozvedeli o incidente, ktorý sa týka Kasperiho. Rozprával som sa s ním i jeho agentom. Sme sklamaní z jeho chyby a veríme, že urobí nevyhnutné zmeny, aby sa v budúcnosti podobnej situácii vyhol."

Prečítajte si aj

Yg dxg hcf gnvx crgdx fc bxcv.Derby, ktoré bolo ozdobou letnej prípravy. Rekordná návšteva fandila, čiernou škvrnou skupina chuligánov

"Bluesmani" získali Kapanena v minulej sezóne, keď si ho stiahli z waiver listiny, na ktorú ho predtým zapísal Pittsburgh. Dvadsaťsedemročný krídelník odohral v ročníku dokopy 66 zápasov, v ktorých strelil 15 gólov a pridal 19 asistencií. V minulosti pôsobil aj v Toronte. Zmluvu, ktorá mu garantuje v priemere 3,2 milióna dolárov za sezónu, má platnú ešte jeden rok.

Prečítajte si aj

Hfx chngcf gncg hnjg.Tomáš Zigo vyšiel s pravdou von, kvôli čomu vyzliekol dres Slovana. Košice? Klub aj mesto majú históriu
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články