Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Podkonický odišiel zo Slovana Bratislava. Smeruje na striedačku európskeho veľkoklubu!

OMSK - Andrej Podkonický bude v nasledujúcej sezóne pôsobiť ako asistent trénera v ruskom klube Avangard Omsk. Účastník KHL o tom informoval na svojom oficiálnom webe. Podkonický bol v uplynulom ročníku člen trénerského štábu v bratislavskom Slovane a vo funkcii asistenta pôsobil v slovenskej reprezentácii.
Gxhc fj jhcgm jxgc.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Hľadali sme progresívneho trénera s perspektívou, ktorý má schopnosti na prácu s našimi obrancami. Podkonický vyhral dvakrát slovenský titul, má bohaté skúsenosti s reprezentáciou i bronzovú olympijskú medailu. Pôsobil ako asistent i ako hlavný tréner, špecializuje sa na rozvoj obrancov a hru v oslabení. Veľa času venuje analyzovaniu videa, taktike, má rád prácu s mladými hráčmi. Dôležité je aj to, že hral v Rusku, hovorí po rusky a anglicky. Podpisom Podkonického sme skompletizovali trénerský štáb pre budúcu sezónu," uviedol na klubovej stránke Anton Kurjanov, generálny manažér Avangardu. Omsk vypadol v uplynulej sezóne v semifinále play off KHL s AK Bars Kazaň 1:4 na zápasy.

Prečítajte si aj

Lnfynfydg xgh cf hxncfg c hx dhf gffcv.Útočník Tomáš Jurčo sa ocitol na listine klubu z Ruska. Na lane aj veterán z NHL

Podkonický ako hráč pôsobil v Rusku v tíme Viťaz Čechov v sezóne 2007/2008. Ako asistent trénera bol pri slovenskej reprezentácii od roku 2018, v úlohe hlavného kouča viedol HKM Zvolen (2018 až 2020) a Slovan Bratislava (2021/22).

Prečítajte si aj

Xgbx cgnmjhv bh gxchgfcnv.Extraligový Poprad oznámil dvanásť podpísaných kontraktov

Prečítajte si aj

Gxdf gdxf xdf bdxv dy.MS 2023: Po zisku cenného bronzového kovu nastali problémy. Na Lotyšsko bolo podané trestné oznámenie
Zdieľajte:
Pridal: Redakcia HS
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články