Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Trenčín si uchmatol slovinského kapitána

Ofenzívu hokejového extraligistu Dukla Trenčín vystuží Tomaž Razingar. Dlhoročný slovinský reprezentačný kapitán by mal nahradiť skúsenosti Róberta Petrovického, ktorý bude "žltočerveným" chýbať do polovice januára.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

"Keďže nám na dlhšiu dobu vypadol Robo Petrovický, museli sme zareagovať. Z voľných hráčov na trhu sme vsadili na Razingara, ktorý má veľa skúseností a tie nám v útoku chýbajú. Dohodli sme sa s ním na podmienkach, papierovo je jeho transfer dotiahnutý. Keďže pricestuje až v piatok, prvý duel by mal odohrať v nedeľu," cituje oficiálny profil Dukly na facebooku slová športového manažéra klubu Jozefa Daňa.

Tridsaťpäťročný krídelník pôsobil dlhé roky v slovinskom klube HK Jesenice pôsobiacom v rakúskej súťaži, následne hral aj za Villacher SV. V českej extralige si obliekol dres Vsetína, Pardubíc a Třinca, uplynulý ročník dohral v druholigovom švédskom klube Troja-Ljungby. Slovinsko reprezentoval na siedmich svetových šampionátoch v elitnej kategórii a ďalších piatich v A-skupine I. divízie. V uplynulých piatich rokoch viedol národný tím s "céčkom" na drese, kapitánom bol aj na februárových ZOH v Soči.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články