Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Shedden vybuchol: Neviem, či sú všetci hluchí a blbí. V Bystrici ostane pod jednou podmienkou

BANSKÁ BYSTRICA - Ročník 2022/23 je pre hokejistov Banskej Bystrice pase od pondelka 27. marca. Barani vo štvrťfinálovej sérii so Spišskou Novou Vsou vypadli 3:4 na zápasy.
Zdroj: 44733
Zdieľajte:

Banskobystrický klub sa však nemá za čo hanbiť. Zo spodku tabuľky ho kanadský lodivod vytiahol do prvej štvorky a vyhol sa tak účasti v kvalifikácii. Dokonca štartoval štvrťfinále na domácom ľade, pretože mu priali vzájomné stretnutia so Spišiakmi. „Poviem to takto, neviem či sú všetci hluchí a blbí, no ako realizačný tím sme im dookola opakovali, aby strieľali a posielali puk na bránu, čím by sme sa dostali do zápasu a následne by sme vyhrávali súboje. Dali sme dva presilovkové góly po tečoch a situáciách, kedy sme boli pred bránou. Niektorí hráči sa krútili po rohoch a hrali to po obvode. Ak sa tu náhodou vrátim aj v ďalšej sezóne, nechcem mať v tíme takých hráčov. Ak by som sa predsa len rozhodol pre návrat, tento tím bude potrebovať kozmetické úpravy," priamo a bez servítky odpovedal pre oficiálnu stránku klubu Doug Shedden, ktorému sa nepáčili niektoré herné prvky zverencov.

Prečítajte si aj

Finále je po rokoch na dosah. Košičania však varujú pred piatimi menami

Kormidelník z kolísky hokeja urobil kus výbornej práce, a preto sa hneď začali objavovať úvahy, či to skúsi s Baranmi v nadchádzajúcej sezóne. „Zatiaľ by som to takto neformuloval. Ešte som sa nerozhodol. Dúfam, že sa budem môcť stretnúť s majiteľmi a Ľubom (Ľubošom Pisárom) a uvidíme, akou cestou sa plánujú uberať. Pokiaľ majú záujem o správne nasmerovanie, potom budem mať záujem (o zotrvanie). Ak však nechcú ísť správnou cestou, vidíme sa možno inokedy… A čo je správny smer? Jednoducho vybudovať kvalitný tím. Som v tomto fachu už veľmi dlho na to, aby som bol súčasťou tímu, ktorý prehráva. Takže pokiaľ by to malo mať tie správne kontúry, určite by som bol ochotný pokračovať," vyhlásil.

Prečítajte si aj

Bez klubu ostali kapitán a reprezentačný brankár, ktorý sa chce posunúť

Z jeho slov vyplýva, žeby chcel mať podiel na tvorbe budúcej súpisky. „Vo väčšine tímov pracujú tréner a generálny manažér na skladbe tímu spoločne. Samozrejme, pokiaľ to berie generálny manažér na seba, má posledné slovo, rovnako ako keby som ja skladal zostavu a mal by som mať posledné slovo," doplnil zámorský tréner pre oficiálny web HC 05 Banská Bystrica.

Pozrite si aj

VIDEO Spev, skandovanie, ďakovanie. Spišská Nová Ves v noci nespala

Prečítajte si aj

Pár hodín po sezóne prišiel úvodný odchod. V Banskej Bystrici končí kvalitný hráč
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hc05.sk

Diskusia

Podobné články