Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Slovan Bratislava posilňuje. Haščák: Bolo to dlhodobo plánované

BRATISLAVA - Novým členom širšieho realizačného tímu HC Slovan Bratislava sa stal Daniel Štumpf. Bývalý extraligový a prvoligový hokejista sa ujíma funkcie skauta. Belasí o novej posile informujú na oficiálnej stránke.
G yfb xfgb ncvnb xfgnbcv.
Zdroj: HC Slovan
Zdieľajte:

31-ročný odchovanec nitrianskeho hokeja ukončil aktívnu činnosť po sezóne 2021/22. Jeho poslednou zastávkou bola Skalica, kde bol najproduktívnejším hráčom a zároveň aj najlepším strelcom súťaže. V 55 zápasoch zaznamenal bilanciu (35+43). V priebehu kariéry si obliekal aj dresy Nitry, Nových Zámkov, Trenčína, Zlína, Havířova, Frýdku-Místku či talianskej Cortiny.

Prečítajte si aj

G xdh xfh fcjvg hmcvch gvngfnv.VIDEO Prešovský kouč vytiahol zaujímavú štatistiku. Nechceme to zabaliť, tvrdí kapitán

"Na novú výzvu sa veľmi teším. Po skončení hráčskej kariéry som chcel zostať v úzkom kontakte s hokejom. Vyhľadávanie, sledovanie a hodnotenie hráčov ma vždy zaujímalo a som veľmi rád, že v tejto oblasti môžem na profesionálnej úrovni pôsobiť a ďalej sa rozvíjať v najväčšom klube na Slovensku. Pri svojej práci, ktorá je na čiastočný úväzok, budem spolupracovať s viacerými skúsenými a kvalitnými ľuďmi, ktorí sú na Slovane," nechal sa počuť Štumpf po príchode do Bratislavy. K jeho angažovaniu sa vyjadril tiež športový riaditeľ HC Slovan Oto Haščák.

Prečítajte si aj

Radujúci sa hráči Spišskej.Novinka od extraligistu pred play-off: Fanúšikovia si musia dať pozor

"Som rád že sa nám podarilo získať Daniela na miesto skauta v našej organizácii. Bola to dlhodobo plánovaná myšlienka a toto rozhodnutie považujem za strategické z hľadiska ďalšieho rozvoja klubového skautingu, najmä z pohľadu budúcnosti mládežníckeho hokeja v Slovane. Daniel má bohaté hráčske skúsenosti a verím, že aj v novej úlohe naplní očakávania klubu. Týmto by som ho rád oficiálne privítal v organizácii HC SLOVAN Bratislava a želám mu šťastnú ruku pri výberoch mladých talentov."

Pozrite si aj

MetaTitle: ČR Ostrava hokej MS20 o 3. miesto Švédsko Fínsko.VIDEO Hviezda Toronta bola odvolaná z tréningu: Dôvodom výmena do Washingtonu
Zdieľajte:
Zdroj informácií: hcslovan.sk

Diskusia

Podobné články