window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
HokejovýSvet.sk

Na Zemplín sa z Čiech vrátil obranca

MICHALOVCE - Slovenský hokejový obranca Jakub Cibák bude opäť pôsobiť v slovenskom extraligovom klube HK Dukla Ingema Michalovce. Ukončil svoje pôsobenie v SC Kolín, do ktorého zamieril v úvode prebiehajúceho ročníka 2022/2023. Český klub informoval o jeho odchode na oficiálnej stránke.
Zdroj: 43639
Zdieľajte:

Cibák prišiel do Michaloviec pred sezónou 2022/2023, no v jej úvode nemal stabilné miesto v zostave a zamieril za svojím prvým zahraničným angažmánom. Český klub pôvodne informoval, že sa s hráčom dohodol na spolupráci do konca sezóny, no napokon ho uvoľnil pred záverom prestupového obdobia. "Michalovce nás požiadali o Jakubove uvoľnenie zo zmluvy, aby sa mohol vrátiť na Slovensko. Rozhodli sme sa im vyhovieť, keďže sme v tom čase riešili príchod obrancu Martina Kadleca a tak sme si to mohli dovoliť," povedal manažér kolínskeho A-mužstva Lukáš Krejčík. Cibák odohral za Kolín 33 zápasov, v ktorých si do štatistík pripísal 3 góly, 8 asistencií, 32 trestných minút a 2 mínusové body.

Prečítajte si aj

Hráči z hokejovo exotických krajín, ktorí si zahrali na Slovensku

Prečítajte si aj

Boris Česánek si zahrá v novom tíme: Zabojuje o postup do najvyššej súťaže

Prečítajte si aj

Patrik Lušňák sa vracia do Tipos Extraligy
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články