VIDEO Český tím aj na súpiske so Slovákmi rozvíril hladinu: Ste hanbou extraligy, napísal Liberec

HRADEC KRÁLOVÉ - Utorkový zápas 27. kola českej Tipsport extraligy nahneval účastníka súťaže z Liberca, ktorý sa vyjadril na sociálnej sieti twitter.com.
Zdroj: 29277

V druhej tretine sa stretli v pästnom súboji Bohumil Jank a Lukáš Derner. Po bitke predviedla striedačka Hradca Králové nešportové správanie, keď hráči zlomili súperovi zopár hokejok a hodili ich na ľadovú plochu. „Správanie striedačky Mountfieldu Hradec Králové je hanbou pre celú extraligu. Máme aspoň poslať faktúru?," vyjadril sa liberecký klub na twitteri.

Winter Games v Bratislave hlási historickú chvíľu pre extraligu a slovenský hokej

Domáci manažment sa protivníkovi ospravedlnil. "Mountfield HK odsudzuje nešportové správanie niektorých jednotlivcov A-tímu z priebehu utorkového stretnutia proti Libercu. Vedenie hradeckého klubu uvedená záležitosť mrzí a Tigrom sa za to ospravedlnilo. Klub bude vec s dotyčnými riešiť internou cestou." V Hradci Králové pôsobia aj slovenskí hráči - Mislav Rosandič, Oliver Okuliar a Lukáš Cingel. Domáci celok v zápase zvíťazil 5:4 po predĺžení.

Od vicemajstra k vicemajstrovi. Prepustený Donaghey z Nitry dlho nečakal na novú prácu

O kandidatúru MS 2027 sa uchádzajú už iba dve krajiny. Vláda tretiemu záujemcovi nedala garancie
Zdroj informácií: twitter.com