window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať
Hokejový svet

Košice získali do útoku reprezentanta Česka

Košické mužstvo získalo do svojich radov 46-násobného českého reprezentanta útočníka Ivana Rachůnka.
Zdroj: hckosice.sk
Zdieľajte:

Košické mužstvo získalo do svojich radov 46-násobného českého reprezentanta útočníka Ivana Rachůnka, ktorý minulú sezónu obliekal dres pražskej Sparty.

33-ročný skúsený útočník pôsobil na začiatku sezóny vo fínskej najvyššej súťaži v klube nováčika Sport Vaasa.

Ivan Rachůnek sa dohodol s úradujúcim majstrom na zmluve do konca sezóny a v drese Oceliarov sa predstaví už v piatok na trenčianskom lade proti domácej Dukle.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články