VIDEO Studeničov exportný gól, Nemec dvakrát asistoval

NEW YORK - Slovenský hokejista Marián Studenič si pripísal svoj tretí gól v prebiehajúcom ročníku nižšej zámorskej AHL. Rozhodol ním v druhej tretine o triumfe Texasu doma nad Rockfordom 3:2. Studenič má v 12 zápasoch na konte osem bodov (3+5).
Zdroj: 42058

Obranca Šimon Nemec zaznamenal dve asistencie v drese Uticy, v tretej tretine po nich jeho tím iba zmiernil hladkú prehru na ľade Syracuse 3:8. Nemec v 11 vystúpeniach nazbieral celkovo päť bodov (1+4) a má tri plusové body. Miloš Kelemen s Tucsonom podľahli doma Coachelle 3:4 po predĺžení, slovenský útočník sa zapísal štyrmi strelami a dvoma "mínuskami". Studeničov gól v čase 1:00.

Andrew Yogan už si našiel nový angažmán: Vracia sa do nadnárodnej súťaže

Podkonický spokojný s hrou, nie však s výsledkom. Vypadnú zo zostavy Rosandič s Okuliarom?

VIDEO NHL: Tatar prvou hviezdou, Ružička druhou, Halák s ďalším neúspechom